Aplikacja dla pokojowych Plaza Housekeeping

Do sprzedaży wprowadziliśmy specjalną aplikację ułatwiającą pracę oraz komunikację pracowników danego obiektu. Aplikacja działa na wszystkich urządzeniach z systemem Android i jest przeznaczona głównie dla pokojowych, natomiast recepcja może na bieżąco korzystać z takich samych możliwości.

Dzięki prostemu i przejrzystemu menu personel sprzątający może na telefonie zaznaczyć status pokoju, podać stan minibaru, zgłosić usterkę jak i sprawdzić, które pokoje wymagają sprzątnięcia czy sprawdzenia.  Informacje wyświetlane na telefonie są spersonalizowane, co oznacza, że możemy przekazywać polecenia sprzątania skierowane do konkretnych osób.

Programy rodziny Plaza i Plaza Platinum zostały wyposażone w unikalne funkcje przeznaczone dla administracji hotelu. Teraz online można śledzić zmiany statusów pokoi (sprzątanie, remonty, minibary).

Wszystko to dzięki połączeniu systemów Plaza Oprogramowanie, centrali telefonicznej i aplikacji mobilnej w jedno centrum sterowania.

Plaza Housekeeping to także powiązanie aplikacji z zamkami hotelowymi i centralą telefoniczną co umożliwia bardzo sprawne zarządzanie służbami pięter.

Nową funkcją jest planowanie pracy zespołów pokojowych.

(+48) 801 090 135
(+48) 608 826 738

od pon. do pt. w godz. 09:00 - 16:00
serwis@dmplaza.eu
Zgłoszenia dla serwisu DM Plaza
Forum dyskusyjne
Pytania i odpowiedzi.
Potrzebujesz pomocy?
Zerknij tutaj.

Przejdź do forum
Zgłoś błąd
Zauważyłeś błąd w naszym programie?
Zgłoś to a postaramy się
go jak najszybciej wyeliminować.

Zgłoś błąd