POS, gastronomia i żywienie

Plaza posiada własny moduł POS, Moduł Gastronomia oraz Moduł Żywienia.
Moduły obejmują możliwość sprzedaży na ekranie dotykowym (POS), zamówienia do kuchni, aplikacje do zamawiania przez gości, a także obsługę żywienia zamkniętego.

Menu zamawiania na telefonie komórkowym

Dzięki naszemu programu można zamawiać zarówno przy stoliku, jak i za pomocą ekranu dotykowego obsługiwanego przez kelnera.
Zamówienia są przesyłane do kuchni, gdzie są drukowane na drukarce bonowej lub wyświetlane na wyświetlaczach KDS.

Moduł KDS Plaza

Odrębnym modułem jest moduł żywienia, który pozwala na planowanie posiłków w hotelu. Elementem tego modułu jest możliwość sprawdzania uprawnień gości podczas wejścia na jadalnie, lub weryfikacja przy stoliku czy to za pomocą karty gościa, zegarka lub numeru pokoju.

Moduł Gastronomia obsługuje także receptury, umożliwia ich modyfikacje i rozliczanie.
Moduł ściśle współpracuje z modułem magazynowym, rozliczaniem dostaw i kalkulacja potraw.

Moduł POS służy to prowadzenia sprzedaży na ekranie dotykowym. Dzięki temu modułowi możliwe jest wystawianie dokumentów sprzedaży takich jak paragony i faktur. Przyjmowane zamówienia są bonowane na drukarkach bonowych w kuchni i barze. Pozwala na bonowanie na  stoliki, sprzedaż incydentalną (szybką), dzielenie płatności i rachunków, łączenie rachunków. Unikalną funkcją jest obsługa sprzedaży klubowej lub dla gości ze szczególnymi uprawnieniami.

Moduł może współpracować z czytnikami kodów kreskowych (czytanie asortymentu), kartami magnetycznymi i chipowymi (rejestracja użytkownika, przydzielanie rabatów, zliczanie punktów tudzież sprzedaż do poziomu limitu)

Dopuszczalne jest prezentowanie produktów pogrupowanych w tzw. grupy asortymentowe, które mogą mieć wiele zagłębień a także obsługa dodatków i modyfikatorów asortymentu (jak np. dodatkowy sos, element zestawu do wyboru itp.).

Konfiguracja modułu POS i Gastronomia umożliwia personalizację ekranów, przycisków, dodanie opisów oraz zdjęć. Moduł jest zintegrowany z rozwiązaniami dla dostaw, zamawiania przez gości np. Choice QR

 

(+48) 801 090 135
(+48) 608 826 738

od pon. do pt. w godz. 09:00 - 16:00
serwis@dmplaza.eu
Zgłoszenia dla serwisu DM Plaza
Forum dyskusyjne
Pytania i odpowiedzi.
Potrzebujesz pomocy?
Zerknij tutaj.

Przejdź do forum
Zgłoś błąd
Zauważyłeś błąd w naszym programie?
Zgłoś to a postaramy się
go jak najszybciej wyeliminować.

Zgłoś błąd