Plaza Platinum

Czym jest Plaza Platinum?

Plaza Platinum jest to nowoczesny system hotelowy przystosowany do pracy także na tabletach i urządzeniach mobilnych. Jest kwintesencją nowoczesnych trendów w oprogramowaniu. Tworząc go wykorzystaliśmy nasze blisko dwudziestoletnie doświadczenie w tworzeniu systemów dla hoteli.

Unikalna integracja telefonów, zegarków i komputerów desktopowych stanowi siłę działania systemu. Dzięki Platinum można przyjąć rezerwację, zameldować gościa, sprzedać i rozliczyć dodatkowe usługi w najprostszy sposób.

DM Platinum posiada funkcje powiadamiania gości o zamówionych usługach, proponuje korzystanie z atrakcji hotelu, przypomina o płatności.

Do kogo kierujemy ofertę Plaza Platinum?

Platinum jest systemem dla wszystkich hoteli, które z zadowolenia gościa uczyniły swoją dewizę.

Dyskretny system meldowania, zamawiania usług i powiadamiania stanowi ważny element zapewnienia gościowi komfortowej obsługi.

W DM Plaza Platinum dodaliśmy unikalny mechanizm porównywania ofert i pakietów. Podczas rezerwacji system podpowiada optymalne ceny, pakiety i terminy pobytu dla osoby rezerwującej. Umożliwia odłożenie oferty i porównanie jej z innymi, tak aby wybrać dla gościa optymalną.

(+48) 801 090 135
(+48) 608 826 738

od pon. do pt. w godz. 09:00 - 16:00
serwis@dmplaza.eu
Zgłoszenia dla serwisu DM Plaza
Forum dyskusyjne
Pytania i odpowiedzi.
Potrzebujesz pomocy?
Zerknij tutaj.

Przejdź do forum
Zgłoś błąd
Zauważyłeś błąd w naszym programie?
Zgłoś to a postaramy się
go jak najszybciej wyeliminować.

Zgłoś błąd