Polityka prywatności aplikacji mobilnej

Na urządzeniu mobilnym przechowywany jest anonimowy identyfikator aplikacji mobilnej (tworzony w momencie rejestracji aplikacji mobilnej ), aż do momentu usunięcia aplikacji mobilnej z urządzenia mobilnego. Anonimowy identyfikator aplikacji mobilnej oraz informacje udostępniane przez systemy operacyjne urządzenia mobilnego (marka, model, identyfikator sprzętowy urządzenia mobilnego) są wysyłane do właściciela aplikacji w momencie aktywacji urządzenia w aplikacji mobilnej oraz w celu weryfikacji autentyczności aplikacji mobilnej. Aplikacja mobilna porozumiewa się z serwerami właściciela przy użyciu mechanizmów szyfrujących.

Aplikacja mobilna może uzyskać dostęp do następujących uprawnień na urządzeniu mobilnym, m. in.:
– danych technicznych urządzenia,
– pamięci wewnętrznej,
– mikrofonu,
– lokalizacji,
– kontaktów,
– aparatu fotograficznego.

W celu m.in.:
– umożliwienia weryfikacji tożsamości użytkowników i przesłania im spersonalizowanej informacji marketingowej
– dopasowania do potrzeb użytkowników określonych produktów i usług,
– doskonalenia naszych produktów i usług,
– zapobiegania oszustwom,
– skanowania kodów QR,
– dodawania przypomnień,
– wykonywania operacji, do których aplikacja została przeznaczona.

Wszystkie uprawnienia (funkcje i informacje urządzenia mobilnego), które użytkownicy nadają aplikacji mobilnej, są widocznie w panelu ustawień ich urządzenia mobilnego. W panelu ustawień można zarządzać tymi ustawieniami. Uprawnienia aplikacji mobilnej można odwołać przez zmianę ustawień na urządzeniu mobilnym lub przez odinstalowanie aplikacji mobilnej. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych wymagań technicznych dotyczących korzystania z aplikacji mobilnej oraz dostępu do niezbędnych danych, z których korzysta aplikacja znajdują się na stronie https://www.dmplaza.eu/wymagania-techniczne/ oraz w instrukcjach obsługi producentów: Android, Apple.
Aplikacja mobilna zbiera dane osobowe i informacje o aktywności użytkowników, które zostają wykorzystane do świadczenia usług bankowości elektronicznej na podstawie umowy zawartej z klientem, a także do dostosowania treści marketingowych do zainteresowań i potrzeb użytkownika na podstawie udzielonych przez niego zgód marketingowych. Daną osobową jest informacja, przy pomocy której możemy zidentyfikować naszego użytkownika.
Nasza aplikacja mobilna wykorzystuje również mobilne identyfikatory reklam (Google Advertising ID i Apple IDFA) oraz inne informacje zgodnie z ustawieniami systemu operacyjnego Twojego urządzenia, np. dane techniczne lub koordynaty geograficzne. Są one wykorzystywane do profilowania treści marketingowych zarówno w zewnętrznych aplikacjach, jak i w serwisach internetowych Plaza Oprogramowanie. Możesz wyłączyć wykorzystywanie identyfikatorów, a także innych informacji w ustawieniach urządzenia – szczegółowe informacje znajdują się w poniższych instrukcjach producentów:
– Android
– Apple

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem danych osobowych użytkowników jest Plaza Oprogramowanie

Inspektor Ochrony Danych
W Plaza Oprogramowanie  powołany został Inspektor Ochrony Danych, adres: Inspektor Ochrony Danych, adres: Skoczów 7, 78-114 Wrzosowo. Dane dotyczące Inspektora Ochrony Danych są dostępne na stronie internetowej Plaza Oprogramowanie.
Użytkownik instalując aplikację mobilną jednocześnie akceptuje treść niniejszej Polityki prywatności. W przeciwnym razie prosimy o niezatwierdzanie zgody na instalację albo odinstalowanie aplikacji mobilnej.
Szczegółowa informacja dotycząca przetwarzania przez Plaza Oprogramowanie danych osobowych dostępna jest na stronie internetowej Plaza Oprogramowanie

 

 

(+48) 801 090 135
(+48) 608 826 738

od pon. do pt. w godz. 09:00 - 16:00
serwis@dmplaza.eu
Zgłoszenia dla serwisu DM Plaza
Forum dyskusyjne
Pytania i odpowiedzi.
Potrzebujesz pomocy?
Zerknij tutaj.

Przejdź do forum
Zgłoś błąd
Zauważyłeś błąd w naszym programie?
Zgłoś to a postaramy się
go jak najszybciej wyeliminować.

Zgłoś błąd