Firma

 

logo Plaza Oprogramowanie

Plaza Oprogramowanie Hotele Apartamenty Grzegorz Drzewiecki to rodzinna firma z kilkunastoletnim doświadczeniem, która wyspecjalizowała się w tworzeniu rozwiązań dla branży HORECA, oferowanych pod nazwą Plaza Solutions.

Nasz zespół współtworzą ludzie, którzy nie tylko są specjalistami w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim lubią to, co robią. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać rosnącym potrzebom coraz bardziej skomputeryzowanej branży hotelarskiej, co dotyczy zarówno niewielkich moteli i pensjonatów, jak i sieci hotelowych o najwyższym standardzie usług.

Wiedzę czerpiemy nie tylko z doświadczeń programistów, ale także hotelarzy. Takie połączenie pozwala nam zrozumieć, jak funkcjonuje hotel, a dzięki temu – jakie są realne potrzeby naszych klientów. Ścisła współpraca z hotelarzami sprawia, że nie oferujemy gotowego, ustandaryzowanego produktu, ale rozwiązania, które dostosowane są do specyfiki danego odbiorcy i świadczonych przez niego usług. Właśnie taka filozofia działania, w połączeniu z umiarkowaną polityką cenową, jest zarówno fundamentem naszego sukcesu, jak i szansą, aby w wymagającej branży HORECA móc dalej się rozwijać i podnosić jakość.

Idea ścisłej współpracy Plaza Oprogramowanie z odbiorcami opracowywanych przez nas rozwiązań sprawia, że nie nazywamy siebie „sprzedawcami oprogramowania hotelowego”, ale „partnerami”, którzy równie chętnie słuchają pomysłów swoich klientów, jak i dzielą się własnymi ideami, które pozwolą na lepsze funkcjonowanie obiektów świadczących usługi noclegowe.

(+48) 801 090 135
(+48) 608 826 738

od pon. do pt. w godz. 09:00 - 16:00
serwis@dmplaza.eu
Zgłoszenia dla serwisu DM Plaza
Forum dyskusyjne
Pytania i odpowiedzi.
Potrzebujesz pomocy?
Zerknij tutaj.

Przejdź do forum
Zgłoś błąd
Zauważyłeś błąd w naszym programie?
Zgłoś to a postaramy się
go jak najszybciej wyeliminować.

Zgłoś błąd