CRM

Pakiety pobytowe jako jedna z funkcji marketingu

DM Plaza wzbogaciła się o nowa funkcję. Jest nią rozszerzenie pakietów specjalnych. Umożliwia ona w łatwy sposób przydzielenie pakietu do rezerwacji, wyliczając cenę usług o zadane kryteria. Umożliwia stosowanie cen bazowych i automatyczną ich zmianę przez program zgodnie z danymi rezerwacji. Jednym kliknięciem możemy dostosować pakiet do wymagań gościa. Uproszczone wprowadzanie pakietów pozwala na łatwe zarządzanie cennikami sezonowymi, ofertami specjalnymi oraz pakietami pobytowymi.

Aby powstał pakiet musimy przygotować asortyment zawierający przynajmniej jeden cennik pakietowy.
Istotnym jest, aby warunki wywołania cennika były zgodne z zamierzonymi:
1. Rodzaj opłaty za pobyt musi być zgodny z wywołaną przez meldunek, czy rezerwacje. Pakiet ten nie pojawi się, jeśli np. cena za pobyt będzie zaznaczona w rezerwacji, a cennik będzie dotyczył ceny za miejsce.
2. Zależność od liczby osób – obowiązuje tylko przy cenie za pokój.
3. Zależność od wieku – tylko dla cennika za miejsce.
4. Zależność od ilości dni – pakiet pojawi się tylko jeśli liczba dni (dób hotelowych w przypadku rezerwacji, czy pobytu) będzie zgodna z warunkami wywołania.
5. Kategoria cenowa. Inaczej niż w przypadku cenników, pakiet z kategorią cenową nie pojawi się, jeśli kategoria nie będzie wybrana. Brak kategorii będzie potraktowany jako kategoria.
6. Czas trwania – można wybrać wiele okresów poprzez dodanie do listy okresów.

Przechowywanie treści w CRM

DM Plaza może przechowywać informacje po wydrukowaniu i śledzić je. Służy to do analizowania kontaktów z klientem, śledzenia drogi dokumentu oraz kontroli w razie reklamacji.
Każdy wydruk może być przechowywany w bazie DM Plaza. Każda korespondencja z klientem może być zapisywana w postaci nagłówkowej (jako notatka) i w postaci obrazu dokumentu skierowanego do klienta. Dokument może zostać wysłany tradycyjną pocztą, jak i za pomocą poczty elektronicznej.

(+48) 801 090 135
(+48) 608 826 738

od pon. do pt. w godz. 09:00 - 16:00
serwis@dmplaza.eu
Zgłoszenia dla serwisu DM Plaza
Forum dyskusyjne
Pytania i odpowiedzi.
Potrzebujesz pomocy?
Zerknij tutaj.

Przejdź do forum
Zgłoś błąd
Zauważyłeś błąd w naszym programie?
Zgłoś to a postaramy się
go jak najszybciej wyeliminować.

Zgłoś błąd