Sztuczna inteligencja (AI) w systemach rodziny Plaza

Sztuczna inteligencja w programach Plaza/Artificial intelligence concept of HORECASztuczna inteligencja (AI) w hotelarstwie staje modnym i dość ważnym trendem w hotelarstwie. Dzięki jej zastosowaniu możemy zautomatyzować wiele procesów do tej pory realizowanych przez personel hotelu. Oto kilka przykładów, wykorzystania sztucznej inteligencji w naszych rozwiązaniach:

  • Chatbot – czyli rozwiązania, które wykorzystują sztuczną inteligencję do udzielania odpowiedzi na pytania gości. Wykorzystujemy je w naszych rozwiązaniach Plaza WEB, kioskach. Dzięki temu goście mogą uzyskać odpowiedzi na swoje pytania, bez potrzeby oczekiwania na połączenie z pracownikiem hotelu.
  • Zarządzanie rezerwacjami – wykorzystujemy to rozwiązanie w Plaza WEB oraz w Plaza 2022. sztuczna inteligencja może pomóc w zarządzaniu rezerwacjami hotelowymi, w module Advisor do zarządzania ceną oraz w połączeniu z systemami BMS do proponowania pokoi o najbardziej ekonomicznych parametrach ogrzewania.
  • Personalizacja – wykorzystujemy w panelu gościa (Plaza WEB) sztuczną inteligencję w celu proponowania pakietów lub usług. Oferty są generowane automatycznie na podstawie danych, które zbieramy z programu lojalnościowego, na podstawie poprzednich pobytów lub zarejestrowanych ankiet. Wysyłając potwierdzenie rezerwacji do gościa (Plaza 2022) możemy zmodyfikować treść potwierdzenia na wygenerowany przez SI.
  • Automatyzacja obsługi pokojowej – wykorzystując nasze moduły Plaza 2022 Housekeeping, Housekeping 2022 Mobile, w jednym z trybów pracy sztuczna inteligencja wskazuje kolejność sprzątania pokoi. Operator otrzymuje informacje tylko o dwóch pokojach do sprzątania. Kolejność jest wyznaczana na podstawie przyjazdów gości, odległości pokojowej od sprzątanego pokoju oraz optymalizacji procesu sprzątania. Sztuczna inteligencję stosujemy także do interakcji z klientem w aplikacjach przeznaczonych dla gości hotelu.
  • Udoskonalenie systemu zarządzania energią -Wykorzystujemy w Plaza 2022 i Plaza WEB przy współpracy z systemami Supla, Sensor, sztuczna inteligencja może pomóc w optymalizacji zużycia energii w hotelu poprzez automatyczne sterowanie oświetleniem i klimatyzacją w zależności od liczby osób przebywających w pomieszczeniu oraz pory dnia.
(+48) 801 090 135
(+48) 608 826 738

od pon. do pt. w godz. 09:00 - 16:00
serwis@dmplaza.eu
Zgłoszenia dla serwisu DM Plaza
Forum dyskusyjne
Pytania i odpowiedzi.
Potrzebujesz pomocy?
Zerknij tutaj.

Przejdź do forum
Zgłoś błąd
Zauważyłeś błąd w naszym programie?
Zgłoś to a postaramy się
go jak najszybciej wyeliminować.

Zgłoś błąd