Powiadomienia dla iPhone oraz telefonów pod kontrolą Android

Aplikacja na urządzenia mobilne, pobierana bezpłatnie przez gościa hotelowego. Korzystanie z aplikacji nie wymaga uiszczania przez użytkownika żadnych dodatkowych opłat. Jedynym warunkiem jest posiadanie urządzenia mobilnego.

bukovina_timeline (2)Aplikacja w swojej wersji docelowej stanowi kompleksowy pomost łączący gościa z hotelem. Dzięki funkcji rezerwacji w czasie rzeczywistym gość ma możliwość dokonania decyzji o wyborze usługi z każdego miejsca. Dzięki możliwości płatności online lub nie ujawniając swoich danych bankowych ma możliwość zapłaty za dokonanie rezerwacji. Minimalny koszt obsługi takich płatności w porównaniu z opłatami prowizyjnymi za korzystanie z zewnętrznych systemów rezerwacyjnych sprawia, ze w kasie hotelu pozostaje znacznie więcej pieniędzy. Dzięki temu promowana jest także strona internetowa hotelu.

Piękno aplikacji mobilnych polega także na tym, ze to hotel decyduje o tym jak, gdzie i komu przesyła informacje o usłudze. Zalet tego typu segmentacji rynku nie sposób wyliczyć. Główną i najważniejszą jest ściśle targetowanie reklamy, tak aby trafić z konkretną propozycją do konkretnego klienta. Powiązanie aplikacji mobilnej z serwisami społecznościowymi, miedzy innymi z Facebookiem sprzyja kreowaniu marki. Dzięki zaangażowaniu gości hotel stanowi centrum wirusowego rozpowszechniania informacji o nim. W okresie kiedy ponad miliard osób korzysta w aktywny sposób z medium jakim jest Facebook ta funkcja jest nie do przecenienia. Najważniejsza funkcja  to nawiązanie relacji z gościem, przekazanie mu poczucia bezpieczeństwa poprzez zapewnienie go, że jego czas wolny został w profesjonalny sposób zagospodarowany przez hotel. Jedynym problemem gościa jest konieczność wyboru miedzy wieloma proponowanymi atrakcjami. Gościnność to nie tylko polska cecha narodowa, dla hotelarza to podstawa jego profesjonalizmu. Dokładniej piszemy na  https://www.dmplaza.eu/oprogramowanie/funkcje-i-moduly/aplikacje-mobilne

 

 


15 października 2013
(+48) 801 090 135
(+48) 608 826 738

od pon. do pt. w godz. 09:00 - 16:00
serwis@dmplaza.eu
Zgłoszenia dla serwisu DM Plaza
Forum dyskusyjne
Pytania i odpowiedzi.
Potrzebujesz pomocy?
Zerknij tutaj.

Przejdź do forum
Zgłoś błąd
Zauważyłeś błąd w naszym programie?
Zgłoś to a postaramy się
go jak najszybciej wyeliminować.

Zgłoś błąd