Plaza Wirtualna Recepcja

Jesteśmy dumni prezentując Państwu nową wersję Wirtualnej Recepcji.  To już nie tylko narzędzie do przyjęcia gościa i założenia rezerwacji.

Wyposażyliśmy program w wirtualnego asystenta, który odpowiada na pytania gości, system informowania o aktualnościach w hotelu i okolicy.

wirtualny asystent recepcja DM Plaza

Z poziomu Wirtualnej Recepcji goście mogą zarządzać swoim pobytem, dodawać usługi i planować atrakcje.

Wirtualna recepcja pozwala zastąpić tradycyjnego recepcjonistę podczas przyjmowania gościa na podstawie rezerwacji, wydać klucze, przyjąć płatność, wystawić dokument zapłaty.

Umożliwia zajęcie pokoju dla gości, którzy nie mają rezerwacji.

Wirtualna Recepcja może pracować nie tylko na kioskach naszej produkcji. Jest aplikacją wieloplatformową, pracuje zarówno na komputerach pod kontrolą Windows jak i Android czy Mac Os. Mogą Państwo zaimplementować zatem na większości z dostępnych sprzętów. Wyposażyliśmy nasz program w otwarty interfejs API, tak aby komunikował się z każdym programem hotelowym, który taki interfejs potrafi zaimplementować.

Wirtualny asystent jest samouczącym się botem, wykorzystującym elementy sztucznej inteligencji. Potrafi odpowiedzieć na pytania z przygotowanego zestawu, szukając odpowiedzi w internecie, bazując na poprzednio udzielonych odpowiedziach. Asystent może wskazać na mapie interesujące miejsca bazując na przygotowanych przez hotel punktach POI. Dzięki temu możemy polecać powiązane atrakcje, usługi komplementarne

Poza wbudowanymi opcjami językowymi  system sam rozpoznaje język rozmówcy i pozwala komunikować się głosem.  Automatycznie tłumaczy pytanie rozmówcy i czyta w wybranym języku odpowiedź.

Gość dzięki karcie hotelu, zamka lub swojemu unikalnemu kodowi ma dostęp do danych swojego pobytu.

Więcej o produkcie znajdziecie Państwo w artykule https://www.dmplaza.eu/oprogramowanie/funkcje-i-moduly/wirtualna-recepcja

 

 


26 czerwca 2019
(+48) 801 090 135
(+48) 608 826 738

od pon. do pt. w godz. 09:00 - 16:00
serwis@dmplaza.eu
Zgłoszenia dla serwisu DM Plaza
Forum dyskusyjne
Pytania i odpowiedzi.
Potrzebujesz pomocy?
Zerknij tutaj.

Przejdź do forum
Zgłoś błąd
Zauważyłeś błąd w naszym programie?
Zgłoś to a postaramy się
go jak najszybciej wyeliminować.

Zgłoś błąd