Plaza 2022

ekran startowy programu Plaza 2022Jak zawsze Nowy Rok przyniósł nowości w naszej ofercie, a na bazie niezawodnego i popularnego oprogramowania opartego o technologię klient-serwer Plaza 2019, powstała nowa, jeszcze bardziej udoskonalona wersja – Plaza 2022. Wszystkie zmiany i modyfikacje wdrożyliśmy w odpowiedzi na potrzeby i sugestie klientów, którzy poszukują rozwiązań jeszcze skuteczniej wspomagających zarządzanie obiektami świadczącymi usługi noclegowe.

 

W związku ze zmieniającymi się przepisami, w Plaza 2022 musiały pojawić się modyfikacje w sprawozdaniach JPK , GUS czy okresowej matrycy stawek podatków. Jednak poza tymi niezbędnymi zmianami, wprowadziliśmy także szereg udogodnień i dodatkowych funkcjonalności, a także odświeżyliśmy szatę graficzną, przy czym opcjonalnie można oczywiście korzystać z dotychczasowego zestawu ikon.

 

Plaza 2022 – co zmieniliśmy?

 

– Wprowadziliśmy nowe raporty zarządcze, a Plaza 2022 pozwala na wykorzystanie nowego generatora raportów – Fast Report.

– Dodaliśmy raportowanie poprzez Power BI.

– Rozbudowaliśmy możliwości elektronicznego portfela, co pozwala wyeliminować obrót pieniężny w hotelu.

– Dużym przeobrażeniom uległ moduł administracji hotelem i kontroli dostępu.

– Poszerzone zostały możliwości sterowania ogrzewaniem budynku, takie jak sekwencyjne włączanie i wyłączanie pokoi z ogrzewania, dyskrecja dostępu do poszczególnych stref, sterowanie wentylacją, panelami zgłoszeń etc.Statusy pokoi, sterowanie ogrzewaniem w Plaza 2022

– W Plaza 2022 odświeżyliśmy i zmieniliśmy  interfejs użytkownika, który jest jeszcze bardziej przyjazny i intuicyjny w obsłudze. Dodaliśmy interfejsy do nowych systemów księgowych, interfejsy do systemów zamków i BMS, a także do systemów poboru opłat klimatycznych (np. Travelhost).

– Do rezerwacji i rejestracji pobytu dodaliśmy nowe funkcje, a także ujednoliciliśmy statystyki hotelowe i poszerzyliśmy je o ponad 30 nowych raportów.

– Istotnym usprawnieniem w Plaza 2022 nowe panele dodane do dahsboardów recepcji oraz pomocnik rezerwacji oczekujących, dzięki któremu łatwo i szybko można przyporządkować zwolniony pokój.

– Rozszerzyliśmy możliwości definiowania pakietów i dodaliśmy funkcje „last minute” i „first minute”. Ponadto cenniki pakietu zostały powiązanie z obłożeniem i z ceną bazową.

– Zmodyfikowaliśmy analizy w module SPA i rehabilitacja.

– Wprowadziliśmy nowe moduły: wypożyczalnia, bowling, ulepszyliśmy też symulator.

– Dodaliśmy nowe funkcje parkingu.

– Przebudowaliśmy moduł sprzedaży gastronomicznej oraz moduł KDS i sposób wyświetlania stołów i zamówień.

Plaza 2022 przynosi też istotne modyfikacje dotyczące konferencji i grup, dzięki czemu możliwe jest pełniejsze, a zarazem łatwiejsze korzystanie z pakietów. Zmiany dotyczą m.in. formularzy przyjmowania oraz rozliczania grup i konferencji, a także automatycznego wiązania grup z konferencjami i odwrotnie. Dzięki temu możliwe jest stworzenie konferencji poprzez stworzenie grupy, a także stworzenie grupy i rezerwacji poprzez stworzenie konferencji. Ponadto grafik konferencji stał się częścią głównego grafika recepcji. Dodaliśmy też nowe funkcje planowania konferencji, ich wyposażenia i wiązania z menu.

– Rozwiązaniem, które zostało wdrożone po konsultacjach z klientami, jest poszerzenie modułu kadry o dodatkowe funkcje w RCP, raportowaniu czasu pracy czy rejestracji szkoleń.

Udoskonaliliśmy komunikację z Chanell Managerami, m.in. Profitroom, YieldPanet i D-EDGE(dawniej AvailPro).

– Jeszcze bardziej usprawniliśmy komunikację z naszymi aplikacjami mobilnymi, a także z systemami lojalnościowymi i kioskami.

Zmodernizowaliśmy wysyłkę SMS.

– W Plaza 2022 pojawiła się też zupełnie nowa funkcjonalność, jaką jest obsługa apartamentów i hoteli condo wraz z interfejsem dla właścicieli apartamentów.

 

(+48) 801 090 135
(+48) 608 826 738

od pon. do pt. w godz. 09:00 - 16:00
serwis@dmplaza.eu
Zgłoszenia dla serwisu DM Plaza
Forum dyskusyjne
Pytania i odpowiedzi.
Potrzebujesz pomocy?
Zerknij tutaj.

Przejdź do forum
Zgłoś błąd
Zauważyłeś błąd w naszym programie?
Zgłoś to a postaramy się
go jak najszybciej wyeliminować.

Zgłoś błąd