Asystent AI w Plaza 2024

W najnowszej wersji Plaza została wyposażona w Asystenta AI, którego zadaniem jest redagowanie korespondencji z użyciem sztucznej inteligencji.  Szczegółowy opis rozwiązania znajdą państwo w temacie Asystent AI na Forum DM Plaza. Nasze najnowsze narzędzie jest wspomożeniem zarówno przy odpowiedziach na maile jak i pisaniu sms czy podziękowań za pobyt.

Automatyzacja i robotyzacja w branży HoReCa postępuje nie od dziś, a pandemia pokazała, jak wiele obustronnych korzyści przynosi inwestycja w profesjonalne oprogramowanie do obsługi hotelu. Sztuczna inteligencja, czyli modele komputerowe, dzięki którym maszyny i systemy naśladują niektóre ludzkie funkcje poznawcze, jest więc naturalnym kolejnym krokiem rozwoju technologii, także w hotelarstwie.

Jednym z najprostszych zastosowań sztucznej inteligencji w hotelarstwie powiązana jest z recepcją i procedurami meldunkowymi. Inteligentne, uczące się stale chatboty czy wirtualni asystenci dostępni są dla gości 24/7. Odpowiadają na pytania związane z rezerwacją, pobytem, rozliczeniami. Proponują usługi komplementarne do zapytań. Komunikują się w języku rozmówcy i aktualizują dane w oprogramowaniu PLAZA.

Oddany do Państwa dyspozycji asystent jest naszym najnowszym rozwiązaniem. Pomaga odpowiadać na listy, pozwala na tworzenie podziękować i tworzy SMS o treści podpowiadanej przez nasz system.

Po połączeniu z serwerem pocztowym może w określonych godzinach całkowicie przejąć odpowiadanie na listy pozwalając na natychmiastową reakcję na zgłoszenie gościa.


17 marca 2024
(+48) 801 090 135
(+48) 608 826 738

od pon. do pt. w godz. 09:00 - 16:00
serwis@dmplaza.eu
Zgłoszenia dla serwisu DM Plaza
Forum dyskusyjne
Pytania i odpowiedzi.
Potrzebujesz pomocy?
Zerknij tutaj.

Przejdź do forum
Zgłoś błąd
Zauważyłeś błąd w naszym programie?
Zgłoś to a postaramy się
go jak najszybciej wyeliminować.

Zgłoś błąd